V pohodlí domova

Vybavení apartmánu

Ložnice  I.               Ložnice II.

Ložnice I. je vybavena manželskou postelí, palandou a nočním stolkem s lampičkou, celková kapacita 4 osoby. Na uložení věcí je zde komoda a vysoká otevřená skříň.

Obývák, Kuchyň a Jídelna

Ve společenské místnosti je prostorná rozkládací sedačka, která slouží i jako přistýlka v případě většího počtu hostů, než je lůžková kapacita (7 osob) na přistýlce +1 max. kapacita 8 osob.

Ložnice II. je vybavena manželskou postelí, samostatným lůžkem, nočními stolky s lampičkou a komodou na věci, celková kapacita 3 osoby. V této ložnici se také nachází dveře na terasu.


Kuchyň je vybavena moderními spotřebiči, troubou, indukční dvouploténkovou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, myčkou nádobí a lednicí s integrovaným mrazákem. Samozřejmostí je nezbytné kuchyňské nádobí.

Koupelna

V koupelně se nachází prostorný sprchový kout, dvě umyvadla, záchod a automatická pračkou. K dispozici je Vám toaletní papír, mýdlo na ruce a ručník na ruce.

Ostatní prostory

Terasa, šatna a sklepní kóje.

Terasa našeho apartmánu je velice prostorná a zejména v létě se dá naplno využít, k dispozici je rozkládací posezení a přenosný gril pro venkovní grilování. Na terase jsou venkovní zásuvky. 

Po vstupu do apartmánu se ocitnete v předsíní, kde je prostorná šatna. 

V přízemí chaty Alfa je vstup do sklepa, kde se v zadní části nachází sklepní kóje  určená v zimě pro uschování Vašeho lyžařského vybavení a v létě např. pro kola.